شبکه های اجتماعی

aparat

زندگی با کدهای شخصی

  • 26 آبان 1395
  • 2269
  • 0

. یادتان باشد، شما اولین نیروی آفرینشگر زندگی تان هستید. شما معمار تقدیر خودید. شما ناخدای روح و ارباب سرنوشتتان هستید. شما می توانید یک انسان متعالی باشید که در فکر کردن، عمل کردن و رفتار کردن نمونه است. سپس باید خود را در هر دقیقه، ساعت و روز موظف به منظم بودن کنید تا به آن شخصی که می خواهید تبدیل شوید.

مهم ترین ویژگی در توسعه ی شخصیت بشر، نظم شخصی است. نظم شخصی یعنی توانایی شما در انجام کارهایی که باید انجام دهید، چه دوست داشته باشید چه نداشته باشید. این وظیفه ی شماست که پس از شناسایی ارزش هایتان، به آن ها پایبند باشید، حتی اگر وسوسه های دیگر شما را اغوا کنند. 

هر کسی هستید و هر کسی که می شوید،  با تصمیم ها و انتخاب هایتان تعیین می شود. تصمیمات و انتخاب ها نشان می دهند قلبا چه باورهایی دارید و به عنوان کسی که هستید و می خواهید باشید، چقدر به آن ها پای بندید. در جهانی که به سرعت تغییر می کند، زمانی که بتوانید تصمیم قاطع و روشنی بر اساس خصوصیات و ارزش هایتان بگیرید و آن ها را زیر پا نگذارید، خود را در جاده ی تعالی فردی قرار داده اید و زمانی که فردی متعالی بشوید، آینده ی شما نامحدود خواهد بود.

http://kasbokareonline.com/images/icons/small/ind.png

رایگان دانلود کنید ...


زندگی با کدهای شخصی
زندگی با کدهای شخصی

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 2

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط

logo-samandehi