شبکه های اجتماعی

aparat

تفکر ، تمرین تاکیدات مثبت ، و کار در ناامنی

  • 22 آبان 1395
  • 544
  • 1

تفکر ، تمرین تاکیدات مثبت ، و کار در ناامنی

چیزهایی زیادی وجود دارند که مارا عقب نگه می دارند و به سوی بی تحرکی سوق می دهند بیشتر آنها از نحوه رفتار و تفکرات ما منتج می گردند برای نیل به اهداف و مولد شدن شما باید این وسواسهای درونی را  با پایین نگه داشتن خود وتمرکز بر ضعفهایتان ساکت کنید .

  1. استفاده از تمرکز و مدیتیشن برای رسیدن به تمرکز

با تمرکز و مدیتیشن می توانید یاد بگیرید بر جان و خاموش کردن افکار روانی که گاهی آفت ذهن می شوند تمرکز کنید.

با مدیتیشن روزانه و منظم می توانید یاد بگیرید در حال حاضر راحت یاشید و در مقابل افکارتان عکس العمل احساسی نشان ندهید. اگر افکار منفی دارید بدون هیچ وسواس ذهنی آن برطرف خواهد شد .

 

  1. 2.استفاده از عبارات مثبت برای ساخت اعتماد به نفس  

بهتر است یادآور این باشید که شما با استعداد و خاصید زیرا چه کس دیگری میخواهد آنرا یاد آور بشود ؟

ما اغلب به روابطی وابسته ایم که ما را بالا برند . وقتی  شما به ایتکه دیگران بگویند شما چقدر عالی هستید توجه دارید آنها دارند به عنوان یک منبع انرژی مثبت در زندگی تان کار می کنند و آن انرژی و نیرو می تواند به صورت فوق العاده ای حس شود . اگر شما این نشانه های عالی خودتان را یاد آور بوده اید در واقع از کلمات تاکیدی مثبت استفاده می کنید . یاد بگیرید خودتان را بالا ببرید و اعتماد به نفستان را افزایش دهید

ذهن شما این قابلیت را داراست.

 

  1. 3. کاستی هایتان را دریابید و آنها را بپذیرید

کمبودهایمان باعث ترس می گردند و از حرکت ما جلوگیری  میکنند

وقتی احساس اضطراب ، تنش یا ناامنی می کنیم به جای اینکه با آن روبه روشویم و انرا حل کنیم می خواهیم از آن گذر کنیم و به مرحله بعدی برویم .

درک ناتوانی ها و ترسها و پذیرفتن خود آنطور که هستیم به شدت مهم می باشد . ما کامل نیستیم و نمی توانیم خودمان را با دیگران قیاس کنیم اگر شما متوجه شوید که کسی در کاری از شما بهتر است ، آنها به صورت ساده ای در یک جنبه از زندگیشان سریعتر رشد و پیشرفت کرده اند.

اگرچه امکان دارد شما در بسیاری از جنبه ها که نمی دانید بهتر باشید ولی فقط بر روی خصوصیاتی که در آن ضعف دارید تمرکز کرده اید.

 

  1. 4. بدانید که استمرار و تکرار همه چیز است

اگر می خواهید به اهدافتان دست یابید باید استمرا داشته باشید .اگر پروژه ای در ابتدا بزرگ و شگفت به نظر آید اگر هر روز بر روی آن کار کنید در نهایت به هدفتان خواهید رسید .

به خودتان اجازه تنبل شدن ندهید به جای آن آرام و بصورت پبوسته تمرین کنید . هر روز بک مقدار بیشتر انجام دهید و در آینده اگر به عقب نگاه بیندازید خواهید دید چه راه طولانی را پیموده اید .

بهبود ویژگی ها بدین روش مجرب و صحیح اند . اگر می خواهید به هدفتان برسید و پویا و فعال باشید آنها را ادامه دهید ، شما همواره باید پیوسته تمرین کنید ، مثبت بیندیشید و فعال باشید حتی وقتی احساس خوشایندی ندارید.

 

تفکر ، تمرین تاکیدات مثبت ، و کار در ناامنی

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
فرامرز حیدری در تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۱۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

عالی

پشتیبان سایت در تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سپاس گذاریم فرامرز عزیز

پاسخ

مطالب مرتبط

logo-samandehi
امارگیر سایت