شبکه های اجتماعی

aparat

جملات تصدیق مثبت برای جذب موفقیت و ثروت

  • 23 ارديبهشت 1396
  • 3022
  • 3

تصدیق مثبت ، قدرتی دارد که می تواند زندگی شما را متحول کند.

هر کس می خواهد به موفقیت برسد . اما ممکن است همه تعاریف مشابهی از موفقیت نداشته باشند، اما همه ما یک آرزوی ثابت برای رسیدن به چیزی  یا برای رسیدن به یک هدف خاص یا وضعیت  خاص داریم . برای برخی افراد، موفقیت به معنای .انجام حرفه ای و یا دستیابی به چیزهای زیاد در حرفه شان است؛ برای برخی دیگر موفقیت به معنی زندگی در فراوانی و یا داشتن ثروت و شهرت است. در حالی که بعضی ها موفقیت خود را در روابط شخصی می سنجند.
چرا بسیاری از مردم  به موفقیت نمی رسند.

بسیاری از مردم قادر به رسیدن به موفقیت در زندگی نیستند، نه به خاطر اینکه موفقیت دور از ذهن و دور از دسترس است،  بلکه به این خاطر که آنها طرز فکر درست و نگرش  صحیح نسبت به دستیابی به اهداف خود ندارند.  اهداف شخصی و موفقیت شما در کنترل  خود شماست ، آنها فقط در اطراف شما در گوشه  ای هستند و بسیار به شما نزدیک اند ، خیلی نزدیک تر از آنچه که تصور می کنید.
 تصدیق مثبت : ابزاری حیاتی برای موفقیت

اگر شما در ذهن خودآگاه یا ناخودآگاهتان باوردارید که قادر به رسیدن به اهدافتان هستید ، پس شما حتما موفق می شوید. اما این پروسه مدتی زمان خواهد برد و نیاز به صبردر مسیر هدف و مداومت بر تصدیق های مثبت دارد. ذهن خود را به این طرزفکر مجبور کنید که شما قادر به انجام کارهای بزرگ هستید ومی توانید به اهدافی که برای خود تعیین می کنید برسید. اگر این طرز فکر به عادتی برای شما تبدیل شد آنگاه شما کارهای بسیار خوبی  را انجام خواهید داد. اجازه دهید تصدیق مثبت شما را به زندگیی که همیشه سزاوارآن بودیده اید هدایت کند.

در میان ابزار ضروری برای دستیابی به اهداف ، تصدیق  را می توان از مهم ترین موارد ذکر کرد.  آنها اظهارات و یا مانتراها یی هستند که ماهیتا  طبیعت مثبت  دارند.  در واقع، هر فکری  که شما می کنید، هر کلمه ای که می گویید تصدیق کننده و اظهار قطعی است.

تصدیق مثبت می تواند به تغییر باورهای شما و ایجاد یک واقعیت جدید کمک کند.  شما فقط باید  ذهن ناخودآگاه خود را با افکار و اندیشه های دوست داشتنی خود بمباران کنید . با این حال، این افکار  باید به دقت بیان شده  و ساختار بندی شوند؛ در غیر این صورت نتایج ممکن است آنطور که انتظار می رود پیش نروند.  به غیر از مطمئن شدن از اینکه  که آنها به درستی سازمان یافته اند، این اظهارات باید به طور مداوم مورد تمرین قرار گیرند.
بسیاری از افراد از این تصدیق کننده ها با تکرار آنها با صدای بلند به خود چند بار در روز استفاده می کنند، اما کسانی  هم هستند که به خصوص در اوایل صبح  و یا شب قبل از رفتن به رختخواب چند دقیقه از وقت خود را  به تفکر و  تغذیه  خود با این جملات مثبت صرف می کنند.

تصدیق مثبت برای جذب ثروت

کسب ثروت هرگز ساده نیست ، اما همواره این نکته مهم را به خاطر داشته باشید: اگر شما یاد بگیرید که چگونه خودتان را به داشتن طرز فکر میلیونری عادت بدهید ، می توانید ثروت و موفقیت بیشتری را کسب کنید. تصدیق مثبت مداوم برای کسانی که مایل به دستیابی به مثبت اندیشی و طرز فکر افراد ثروتمند هستند، بسیار حیاتی است. 

برای این که قدرت ذهنی خود را در کسب ثروت تقویت کنید باید تحت هر شرایطی افکار مثبت را در ذهن بپرورانید. برای کسب ثروت شما مجبور هستید مثل یک میلیونر فکر کنید. فکر کردن مثل یک فرد فقیر، شما را به هیچ جایی نمی‌رساند، و فکر کردن مانند کسی که می‌خواهد میلیونر باشد نیز به اندازه کافی خوب نیست. شما نیاز دارید در پوست کسی باشید که بسیار بسیار ثروتمند است تا بتوانید ذهنیت آنها را بدست آورید و متوجه شوید که چه چیزی آنها را حرکت می‌دهد- سپس یاد می‌گیرید که مسیر چگونه است، از آن پس قادر خواهید بودکه در آن مسیر حرکت کنید.

بنابراین تنها خواستار ثروتمند شدن، کافی نیست - باید آن را تجربه کنید، آن را درون خود احساس کنید؛ اگر واقعا می‌خواهید مسیر خود را در رسیدن به ثروت افزایش دهید، باید در ذهن خود یک میلیونر باشید. پس از آن، موفقیت به طور طبیعی به دنبال خواهد آمد.

چگونه از تصدیق های مثبت برای جذب ثروت استفاده کنیم؟

برای مطالعه بیشتر درمورد جذب ثروت و تغییر طرز فکر فقیرانه می توانید کتاب « تصدیق مثبت برای جذب ثروت » را دانلود کنید:

ویدئوی روزانه 6 دقیقه تصدیق های مثبت برای جذب ثروت و موفقیت

 جملات تصدیق مثبت برای جذب موفقیت و ثروت

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 2

کلمات کلیدی
مثبت اندیشی

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
مجید شهرامی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام مینای من
امیدوارم حالتون خوب و سرشار از شادی باشید
از نظر بنده این "منءمن" هایی که در این ویدیو آمده که باید بازگو شود برای جذب انرژی و ثروت نه تنها تاثیری ندارد بلکه باعث ایجاد غرور کاذب در شخص میشود و اون یکم امیدی هم برای کسب درآمد داشته از بین میرود.
این جدای نظر بنده نظر عالمان دین و مذهب و همینطور کارشناسان و روانشناسان و روانپزشکان هم هست.
به نظر بنده و عاقلان و عالمان برای موفقیت و جذب ثروت مالی و عرفانی در مرحله اول باید اعتقاد و اعتماد کامل به خداوند رحمان داشت و بعد از نیت آن کار در مرحله دوم باید قدم گذاشت برای انجام و عمل کردن به آن ایده ای که در ذهن داریم.
همانطور که خداوند رحمان و رحیم میفرماید از تو حرکت از من برکت.
در آخر بسیار متشکر و سپاسگزارم بایت راهنمایی و مطالب مفیدتان
یاحق

پشتیبان سایت در تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ پاسخ داده:
۰ ۱ | ۰

درود برشما مجید عزیز

پاسخ

محمد جعفرپور در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ گفته:
۰ ۰ | ۱

بسیار انرژی بخش

پشتیبان سایت در تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

ممنون محمد عزیز

پاسخ

Ahad Shahbazi در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

عالی بود

پشتیبان سایت در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سپاس دوست من

پاسخ

مطالب مرتبط

logo-samandehi
امارگیر سایت